• שיפור ביצועים

  איך המערכת שלך מגיבה לעומסי עבודה מוגברים ומשתנים? מערכות מידע הופכות לעתים קרובות איטית ואינן מגיבות, ככל שיותר אנשים דורשים יותר שירותים מהמערכות שלך. כל צוואר בקבוק יכול להשפיע קשה על העסק שלך , אבל קביעה איזה חלק של המערכת שלך גורם להאטה יכולה להיות קשה.

  מומחי סאלטו נמצאים כאן כדי לעזור . אנו יכולים לאבחן במהירות את מקור הבעיה , ולא משנה איפה זה –מאגר נתונים, דיסקים, רשת או קוד יישום כלשהו. אנו מספקים פתרונות לטווח קצר כדי לסייע לפתור את הבעיות הקריטיות ביותר במהירות ולהציע שיפורים לטווח ארוך כדי להגביר את הביצועים של המערכת שלך ויכולות הרחבה לשנים הבאות .

  סאלטו סייע ללקוחות להריץ שאילתות קריטיות , דוחות, ועבודות עיבוד עד 80,000 פעמים מהר יותר מאשר בעבר. דוחות שרצו במשך שעות ארוכות כעת מסיים לרוץ תוך אלפיות שנייה. עיבודים שארכו מספר שעות מופחתות לדקות ספורות. שיפורים אלה יכולים להפוך את העסק שלך ולעזור לך לספק למשתמשים העסקיים שלך את עדכוני המידע בזמן אמת.

 • ניהול פרויקטים

  ניהול פרויקט יעיל מסייע לך להשיג את המטרות של הפרויקט תוך עמידה במסגרת הזמן שלך, התקציב, ומגבלות משאבים . כל פרויקט ירוויח אם נוסיף מנהל פרויקט מוסמך לצוות שלך . אם הפרויקט שלך הוא מורכב או פשוט, מנהל פרויקט של סאלטו יניע אותו קדימה ויאפשר למשאבים הטכניים שלך להתמקד במה שהם צריכים לעשות כדי לשמור על תשתית שלך.

  מנהלי הפרויקטים המוסמכים של סאלטו עבדו על מגוון רחב של פרויקטים החל מיישומים קטנים ועד למערכות גדולות. אנו יודעים כי ניהול פרויקט הוא חלק בלתי נפרד מאספקת שירות מוצלח. זה מבטיח עמידה בציפיות במסגרת תקציבית של פרויקט , אנו נדאג ללוח זמנים וניהול הסיכונים.

  סאלטו תעזור לך לזהות ולהגדיר את מטרותיו של הפרויקט שלך וקריטריונים להצלחה בתקופת חניכת פרויקט, נעשה את כל שינויים נחוצים בשלב תכנון הפרויקט, ונפקח על כל פרט לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט. צוות הניהול של הפרויקט שלנו ינהל את סיכוני פרויקט פוטנציאליים, יפחית את השפעתם ויבנה תוכניות מגירה כדי להבטיח את ניהול הפרויקטים שלך תמיד על מסלול ובמסגרת תקציב .

 • תכנון מערכות

  חושב על הקמת מסדי נתונים חדשים או מחפש לתכנן את תצורת המערכות שלך מחדש? ארכיטקטורת המערכת כוללת נתוני נכסים הבאים: נתוני תשתיות, חומרה, תוכנה, רשתות ומערכות. לתכנן את זה נכון בפעם הראשונה משימה קריטית להצלחה שלך.

  בשורה תחתונה, מומחי סאלטו יכולים לעזור לך לתכנן את מערכות המידע שלך לתמיכה בתהליכים העסקיים הקריטיים שלך.

 • תכנון מאגרי נתונים

  תכנון נכון מחייב ארכיטקטורת מאגרי נתונים מקיפה המתייחסת לצרכים העסקיים שלך ולתקציב.

  מסדי נתונים שונים יכולים להיות משולבים בדרכים רבות כדי לייעל את התוצאות. המומחים של סאלטו יכולים לפתח ארכיטקטורת נתונים מקיפה עבור החברה שלך ששואבת נתונים שימושיים מהיישומים העסקיים שלך ומשפרת את זרימת הנתונים.

 • תכנון קיבולת למערכות משולבות

  תכנון קיבולת עוזר לך לקבוע כיצד תשתית שלך תתפקד בעתיד ולזהות שינויים הנדרשים כדי להבטיח לך לעמוד בדרישות הגוברות של משתמשים. תכנון קיבולת נכון בוחן את כל ההיבטים של תשתית שלך ועוזר לך לבנות תקציב בצורה מדויקת יותר , לנהל את הסיכון , וצמיחת ולתמוך במטרות העסקיות שלך .

  המומחים של סאלטו מבינים את התלות המורכבת של המערכות שלך ואת הצורך להציג את כל החלקים כיחידה מלוכדת כדי להבין את יכולות הקיבולת של המערכות שלך . אנו משתמשים במתודולוגיות מוכחות כדי לפתח תוכניות קיבולת מדויקות ויעילות על ידי לקיחה בחשבון של כל רכיבי התשתית שלך , כולל I / O מערכות , ארכיטקטורת רשת , שרתים וארכיטקטורה של מסד נתונים .

   אנחנו נעזור לך לקבוע ולוודא שיש לך מספיק משאבים כדי להכיל יותר משתמשים ויותר מהלכים עסקיים. התכנית תעזור לך לחזות מתי המערכת שלך תהיה בסיכון , כך שאתה תוכל בקלות להוסיף משאבים כאשר ביקוש יגדל . שירותי תכנון הקיבולת של סאלטו יעזור לך לנהל את רמות שירות , לזהות אזורים בסיכון ולפתח אסטרטגיות להפחתת סיכון, למנוע ההשבתות שירות מיותרות ולהבטיח שתשתית שלך יכולה להתמודד עם הצרכים של הארגון שלך .