• זמינות מערכות

  תכנון רמת זמינות גבוהה כרוך במודעות שמאגרי מידע שלך צריכים להיות זמינים ברציפות ולא משנה מה קורה.

  השלב הבא הוא בחירת טכנולוגיות שיכולות להגן על מאגר הנתונים שלך ולאפשר לו להישאר זמין.

  המומחים של סאלטו ישקלו את כל דרישות שלך - המקובלת , יישומים קריטיים , יעדי זמן התאוששות ורמת שירות התחייבות שלנו - לספק המלצות כדי להבטיח שמאגר הנתונים שלך יהיה זמין מתי והיכן שהוא דרוש . אנחנו יכולים לעזור ליישם את הטכנולוגיות של מוצרי צד שלישי או לפתח יכולות של בסיסי הנתונים שלך. כך או כך , יהיה לך פתרון שהוא מותאם אישית לצרכים העסקיים שלך .

  זמינות גבוהה תאפשר למסדי הנתונים שלך להישאר מבצעיים וזמינים במקרה של כשל , בין אם מדובר בבעיית חומרה או בעיית תוכנה בתוך בסיס הנתונים שלך . אסטרטגית זמינות הגבוהה מאפשרת לך זמינות של מסדי נתונים מקוונים בסוגים רבים לא רק במקרה של כשל, אלא גם בזמן ביצוע עבודות תחזוקה שדרוגים וכו‘ . המומחיות של סאלטו מתכננים זמינות גבוהה כאשר טכנולוגיות מאפשרות למאגרי הנתונים שלך להיות זמינים בתוך דקות, שניות, או עם אפס זמן השבתה.

 • אבטחת מידע

  אבטחת מידע כרוכה בהגנה על מידע רגיש ממגוון רחב של הפרות נתונים פוטנציאליות. בין אם ההפרה מגיעה מהתקפה זדונית או תאונה , זה יכול לגרום לארגון שלך לא רק נזק כפי ישיר, אלא גם בקלות להרוס את המוניטין ואמון של החברה..

  כדי להגן על הנתונים ולאפשר תאימות לתקנות , חברות רבות אימצו את הטקטיקה של אבטחה היקפית , אשר בדרך כלל מתמקדת בהגנה של חומת אש ואימות משתמש מתקדמת. ארגונים אחרים מנסים להבטיח את הנתונים שלהם , פשוט על ידי הגבלת גישה למסד הנתונים לכמה אנשים. בעוד שתי הגישות יכולות לספק רמת אבטחה כלשהי, הם לא לוקחות בחשבון את הסיכונים הרבים שהתפתחו עם השנים בעולם בסיסי הנתונים.

  ההבנה העמוקה שלנו והידע רב של מסדי נתונים והמערכות הסובבות אותו עוזרת לנו להגיע לשורש הבעיה של הפגיעות שלך . המומחיות שלנו בשילוב עם שיטות עבודה מומלצות ,ניטור מתמשך ובדיקות אבטחה של התשתית שלך , זה מה ייתן לנו אפשרות לזהות ולתקן אותן הנקודות תורפה באופן יזום , ולעזור לך לעבור את ביקורת מורכבת ולתת לך את ההגנה הטובה ביותר לנכס היקר ביותר שלך.

 • שירותי תשתית ברמה ארגונית

  משימה קריטית היא בכך ששירתים ויישומים ארגוניים חייבים להיות מסוגלים לעמוד בדרישות הרציפות, הכבדות של המשתמשים. אפילו כישלון לטווח קצר יכול לגרום להפסדים משמעותיים , הן מבחינה כלכלית והן מבחינת נאמנות לקוחות.

  צוות המסור של סאלטו יכול לעזור לך להפיק את המרב מהחומרה שלך. אנחנו נעבוד אתך כדי לפתח אסטרטגיה שמייעלת את השירותים הקשורים לפעילות התקינה שלך ומבטיחה סביבה שתאפשר מקסימום – גם רמת ביצועים וגם שיעורי תפוקה גבוהים.

  אנחנו יכולים לנהל את כל ההיבטים של סביבת העבודה שלך, מבני נתונים, שרתים, תצורת אבטחה ולהבטיח לך מיטוב ביצועים .

  למומחים שלנו ניסיון רב תכנון/ניהול תצורה המאפשרת זמינות גבוהה, אפשרויות מגובנות להתאוששות מאסון ורמת ביצועים מרבית.

 • שדרוגי מערכות

  האם אתה מתכנן לשדרג את מסד הנתונים שלך? האם יש לך את המשאבים והידע הנדרשים לזה? שדרוגים הם חלק הכרחי של כל מערכת וכל טכנולוגיה, אבל הם גם אחד מתהליכי התחזוקה המסוכנים ביותר. הם יכולים ליצור באגים חדשים, בעיות ביצועים, ולגרום להשבתה בלתי צפויה. סאלטו יכולה לעזור לארגון שלך לשדרג את המערכת שלך עם זמן ההשבתה המינימאלי ובמסגרת תקציב מוגדרת מראש.

 • אינטגרציה

  אין מערכת לניהול נתונים שחיה בבידוד. תשתית ה-IT של כל החברה היא ייחודית וכוללת הרבה תוכנות ומוצרי חומרה שונים , גם מוצרים שהם פרי פיתוח פנימי וגם מוצרים שסופקו לארגון עי ספקים שונים. חשוב מאוד שמוצרים אלה יתקשרו אחד עם השני ויעבדו ביחד.

  הניסיון שחברת סאלטו צברה עם השנים ובסיס לקוחות רחב העניקו ידע רב ויכולת ניהול ואינטגרציה

  של מוצרי צד שלישי ופיתוחים פנימיים שונים שהם לא תמיד קשורים לבסיסי נתונים.

  יכולות פיתוח שלנו מאפשרות לקשר בין חבילות תוכנה ומוצרים מוצרים שונים.

  יש לנו פתרונות המשולבים והמותאמים אישית לפי דרישות הלקוח.

  במידה ואתה מחפש שילוב בין בסיסי נתונים, ניטור וניהול מערכות או יישומים,

  אנחנו כבר היינו בסרט הזה, עבדנו עם מערכות דומות ויכולים לספק לך פתרונות המתואמות אישית

  בזמן הקצר ובמסגרת התקציב.

 • ניהול תצורה

  ניהול תצורה מבטיח כי כל המידע הנוגע למסדי הנתונים שלך נרשם באופן שיטתי ומתעדכן באופן שוטף , זה נותן לך יותר שקיפות ובקרה של הסביבה שלך. ניהול תצורה הוא אמצעי הגנה על מערכות שלך , כך ששינויים שנעשו במקום אחד לא ישפיעו במקום אחר לרעה.

  יכולת לתעד את השינויים במערכת מסייעת לך לקבל החלטות טובות יותר , מושכלות יותר , להפחית את סיכוני ביצועים , ולעזור למערכות שלך לפעול באופן אמין ועקבי לאורך זמן. המומחים של סאלטו יודעים את המורכבות של מסדי הנתונים וכיצד להגן עליהם עם שיטות עבודה יעילות, תצורה סטנדרטית בתעשייה וניהול. אנו מתעדים כל שינוי בהגדרות, בזמן אמת, עם תחביר פקודה מדויק.

  מומחי מסדי נתונים המיומנים שלנו ידעו להעריך את הסביבה שלך ולהקים תהליך ניהול תצורה כדי לנהל ולפקח על כל שינויים במערכות שלך, כולל נתוני יישום , תצורת תוכנה , ומערכות הפעלה. ברגע שהמערכת נמצאת במקום , אנחנו יכולים להעריך כיצד שינויים עלולים להשפיע על ביצועים הכוללים ולהציע שיפורים . התוצאה היא סביבה יציבה יותר, זמינה יותר ויציבה יותר ובטוחה יותר לטווח הארוך.

 • שיפור ביצועים

  כוונון ביצועים מסייע לך לקבל את הערך המרבי מתוך מסדי הנתונים שלך ואת כל תשתיות ה-IT שלך. ישנן דרכים רבות כדי לשפר את הביצועים, כוללים אופטימיזציה של מסד הנתונים שלך ואת תצורת מערכת הפעלה ,שכתוב שאילתות או זרימות עבודה במהלך העיבוד.

  המומחים של סאלטו מבינים כל תחומי כוונון ביצועים ויודעים להשתמש בכלים הטובים ביותר הקיימים בכל מסד נתונים כדי לוודא שהתשתית שלך פועלת בשיא היכולת. עם השירותים המנוהלים של נתונים סאלטו, כוונון ביצועים הוא לא אירוע חד פעמי. אנו ממשיכים לעקוב אחרי רמת שירות ועומסי העבודה הקריטיים שלך כדי לוודא שהשאילתות שלך מתבצעות באופן עקבי גם כאשר נפחי הנתונים גדלים. אנחנו יכולים להגיב לבעיות ביצועים לפני שאתה אפילו מודע להם.

  עם כל שינוי או שדרוג מסד הנתונים, אנו בוחנים את ההשפעה האפשרית על ביצועים ויודעים לקבוע את תכנית הפעולה הטובה ביותר כדי להבטיח שעסק שלך ימשיך לשגשג.

Click here to add your own text