• טכנולוגיות

  MySQL

  MySQL Cluster

  MySQL Cluster הוא טכנולוגיה שמסייעת לך להשיג את הסטנדרטים הגבוהים ביותר כשזה מגיע לזמינות וביצועים גבוהים. MySQL Cluster תוכנן במקור כדי להתאים לצרכים של חברות תקשורת גדולות והיה לו ביצועים גבוהים מאוד וסטנדרטים לזמינות ששולבו בארכיטקטורה שלו. MySQL Cluster משתמש בארכיטקטורה משותפת , דבר, אשר מבטל נקודת הכשל ויכול לספק 99.999 % זמינות. MySQL Cluster הוא טכנולוגיה מאוד חזקה , אבל מורכבת , שדורשת רמה גבוהה של מומחיות ותשומת לב לכל פרט ופרט כדי להיות מיושמת כראוי. המומחים של סאלטו יכולים לסייע לך להעריך , לעצוב, וליישם פתרון Cluster MySQL או לבצע ביקורת וכונון הפתרון הקיים שלך כדי להביא את תשתית מסד הנתונים שלך לרמה חדשה .

  פתרונות זמינות גבוהים MySQL

  MySQL הוא מסד נתונים בקוד פתוח הפופולרי ביותר בעולם, זמינות גבוהה היא אחד מהדרישות העסקיות הקריטיות ביותר כאשר מדובר בתשתית מסד הנתונים שלך , אבל היא גם קשה להשגה. כיוון ש MySQL אינו מספק כל פתרונות זמינות גבוהים out-of- the-box, כדי לבנות תשתית גמישה MySQL אתה צריך להעריך את דרישות בקפדנות , המומחים של סאלטו יכולים לעזור לך לבחור את המרכיבים הנכונים לפתרון הזמינות הגבוה של MySQL. פיתחנו תשתיות זמינות ביותר ללקוחות רבוים בכל רחבי העולם תוך שימוש בטכנולוגיות מוכחות בקוד פתוח כמו לינוקס אחרים - Heartbeat , אשכול רד האט , MHAו.

  שכפול TUNGSTEN MySQL

  שכפול TUNGSTEN MySQL הוא פתרון שכפול מתקדם של צד שלישי, בקוד פתוח . טונגסטן מיישם שכבה כפולה מבוססת גאווה המחליפה שכפול MySQL סטנדרטי . טכנולוגיה זו מספקת תכונות רבות שכפול מתקדמות, כולל שכפול מקביל, גלובלי, שכפול אב מרובה , אורקל ל-MySQL ו-MySQL לשכפול אורקל. בזמן שאתה יכול להמשיך להשתמש ב MySQL ללא כל בעיות תאימות , הוא מוסיף שכבה חדשה לתשתיות שלך. מומחי סאלטו יכולים לעזור לך להקטין את הסיכונים על ידי טיפול בכל המורכבות הטכנית ופרטי ביצוע , כך שתשתית מסד הנתונים שלך תישאר זמינה עם ביצועיי שיא.

  Microsoft SQL Server

  AlwaysOn Availability Group

  התכונת AlwaysOn Availability Group היא זמינות גבוהה והתאוששות מאסון , פתרון שמספק אלטרנטיבה ברמת ארגון לשיקוף של מסד נתונים . המוצר לוקח שיקוף של מסד נתונים לרמה חדשה לגמרי על ידי מתן אפשרות לקבוצות של מסדי נתונים תפקוד כיחידה אחת . ניתן לכלול עד ארבעה עותקים נוספים של מאגרי המידע מוגדרים גם עם העתקים סינכרוני או אסינכרוני. המומחים של סאלטו הם תמיד בחוד החנית של טכנולוגיות חדשות ויכולים לעזור לך לתכנן, לעצב, וליישם את AlwaysOn Availability Group כחלק מהאסטרטגיה של הארגון שלך לשדרג ל-SQL Server 2012.

  Microsoft SQL Server Clustering

  אשכולות של SQL Server הואטכנולוגיה של מיקרוסופט האם של זמינות גבוהה , המאפשרתלשרתי מסד הנתונים כולו יהיו מיותרים בכל היבט. כאשר בעיות חמורות להתרחש,למשל באתר כולו נכשל מעללשרת האחר . להיכשל שוב באופן אוטומטי לגמרי , ויכול גם להיות יזם באופן ידני, וזה מאוד נוח לכל מאגרי מידע שצריך זמינות גבוהה. התקבצות היא אחד אפשרויות רבות זמינות גבוהות זמינות. מנהלי מסדי הנתונים של מומחי סאלטו יכולים לעזור לך להחליט אם האשכולות מתאים לך ,ויעזרו לך לתכנן וליישם את הפתרון הטוב ביותר כדי לענות על הצרכים שלךולהתאים את התקציב שלך.

  Microsoft SQL Server Database Mirroring

  שיקוף מסד נתונים של SQL Server הוא פתרון זמינות גבוה הציג ב-SQL Server 2005. הפתרון מגביר את הזמינות והגנה על הנתונים, במיוחד בתקופת תחזוקה ושדרוגים . הוא מספק יכולות ברמת מסד הנתונים והוא אלטרנטיבה יחסית זולה וקלה לאשכול. המומחים של סאלטו יכולים לעבוד אתך על הגדרת ודרישות זמינות הגבוהות שלך ולהעריך האם פתרון MIRRORING ייתן מענה לצרכים הארגוניים שלך, כולל -הקריטיים ביותר לתכנון , הטמעה , ותחזוקה של תשתיות שיקוף מסד נתונים שלך.

  Microsoft SQL Server Integration Services

  שירותי האינטגרציה של SQL Server ( SSIS ) זו טכנולוגיה כלולה ברוב גרסאות של SQL Server . ניתן להשתמש בו כדי לעשות את כל שילוב של הפעולות הבאות: טעינת נתונים לתוך מסד הנתונים, טיפול בנתונים ,והעברת נתונים בין שרתים וקבצים. SSIS מסוגל להעביר נתונים בין סוגים שונים של מסדי נתונים. SSIS מתאים ל- MANIPULATION DATA ו-TRANSFORMATION DATA. מומחי סאלטו יכולים לעזור לך ליצור חבילות SSIS חדשות, לכוון החבילות הקיימות שלך כדי לאפשר לך לעבור בין חבילות פיתוח, בדיקה וסביבות ייצור בקלות.

  Microsoft SQL Server Log Shipping

  Microsoft SQL Server Log Shipping הוא תכונת התאוששות מאסון , אשר הוצגה במהדורת Enterprise SQL Server 2000 וזמינה כעת גם ב-SQL 2005 Standard Edition Server. הטכנולוגיה מאפשרת שליחת לוגים באופן אוטומטי וקליטתם על שרתי מסדי נתונים אחרים. הפתרון הוא אמין מאוד ומשמש לעתים קרובות כדי להעתיק את הנתונים לשרתים שונים. היתרון של משלוח לוגים על שכפול הוא שאתה לא צריך להגדיר את מפתח ראשי על שולח.

  Microsoft SQL Server to Oracle Replication

  תכונה זו מאפשרת לך להשתמש בשכפול של SQL Server , גם כאשר קיימים סוגים שונים של מאגרי מידע בתוך הסביבה שלך. המומחים של סאלטו יכולים למנף את המומחיות שלנו בתחום אורקל ולהטמיע פתרון שכפול בין סביבות השונות כולל התכנון, התקנה, תחזוקה ופתרון בעיות.

  Microsoft SQL Server Replication

  שכפול של Microsoft SQL Server הוא טכנולוגיה המאפשרת לך לסנכרן את הנתונים ואפילו אובייקטים בין מסדי נתונים. הפתרון הוא אוטומטי לגמרי . ישנם סוגים רבים ושונים של שכפול , תלויים בגרסה של SQL Server שבשימוש. זוהי טכנולוגיה מצוינת בשימוש נפוץ לסנכרון סביבות ייצור ודיווח. זה מונע מאנליסטים להאט את סביבות ייצור ומאפשר להם לקדם צבירה נתונים. שימוש נוסף הפופולרי הוא שכפול מיזוג, אשר נועד לשמור על מסדי נתונים הממוקמים בסניפים או נקודות מכירה להיות מסונכרנים עם עותקים אחרים . המומחים של סאלטו יכולים לעזור לך לקבוע איזו אפשרות סנכרון נתונים הוא הטוב ביותר עבור הארגון שלך.

  ORACLE

  Oracle Database Availability and Business Continuity

  טכנולוגיות רבות מספקות זמינות גבוהה והתאוששות מאסון עבור מסדי נתונים אורקל. סאלטו תומכת באופן פעיל בכל תצורה אפשרית. אנחנו יכולים לעזור לך להעריך את הפשרות של כל גישה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך. אנחנו גם יכולים לעזור לך עם עיצובי גיבוי; נחלים, GoldenGate , ואינטגרציה עם שכפול אחסון ; RAC , מסדי נתונים (כולל Data Guard ) המתנה ; אשכולות גיבוי בעת כשל, עם הבחירה של מערכת הפעלה שלך, וטכנולוגיות רבות אחרות. אם אתה לא יודע מה הטכנולוגיה וארכיטקטורה הטובה ביותר עבורך , אנחנו יכולים לשתף פעולה אתך מנקודת מבט של מומחה של צד שלישי בלתי תלויה, כדי למצוא את האסטרטגיה הטובה ביותר. אנחנו מציעים תמיכה תפעולית מובילה בתעשייה כדי שעסק שלך ימשיך להיות פעיל.

  Oracle Enterprise Manager Grid Control and Cloud Control Oracle Enterprise

  המוצר מספק פורטפוליו רחב של פתרונות לניהול סביבת האורקל שלך. סאלטו יולה לסייע לעסקים עם אסטרטגיה , ארכיטקטורה , יישום ותפעול של המוצר. אנחנו עובדים עם פריסות סטנדרטיות ואנחנו יכולים לסייע לכל דרישה עסקית ייחודית או נדירה. המומחים שלנו יעזרו לך לתכנן , להתקין ולהגדיר את מערכות בקרת ענן זמינות וניתנות להרחבה , מותאמות אישית לדרישות המבצעיות שלך. יש לנו ניסיון עם מגוון רחב של מערכות הפעלה , גרסאות של מסדי נתונים , תצורות זמינות גבוהה , מודולים, והתאמות אישיות .

  אנחנו יכולים לעבוד עם מומחי מסדי נתונים בתוך הבית שלך כדי לעזור להם להגיע במהירות לכל שיטות העבודה מומלצות לבקרות , להתקין ולהגדיר את המערכת יחד. אנחנו יכולים גם להשתמש כלי כדי לפקח ולנהל את מערכת מסד הנתונים כולו. אם יש לך כבר התקנת המוצר , אנחנו יכולים לוודא שהוא מוגדר בהתאם לשיטות עבודה מומלצות ומתאים לדרישות של הזמינות גבוהה שלך.

  Oracle GoldenGate

  אורקל GoldenGate מספק גישה למידע בזמן אמת . אתה יכול לשפר באופן דרמטי את הזמינות , אמינות וביצועים של המערכות הקריטיות שלך. אורקל GoldenGate מציע אינטגרציה הדוקה עם טכנולוגיות אחרות של Oracle רביות, כולל Oracle Database , Oracle Fusion Middleware ,ומספר יישומי אורקל.

  הייחודיות שלנו בכך שאנחנו מרכזים ידע וניסיון לא רק בכלי רפליקציה ספציפי, אלא הכירות עמוקה עם כל מגוון הפתרונות/מוצרים של אורקל.

  Oracle RAC

  אשכול RAC בנוי בתצורה המספקת ביצועים גבוהים מכל שרתי אשכול המשלב את היכולות עם עמידות בפני תקלות. RAC ממשיך להוביל את התעשייה ביכולת הרחבת מסד נתונים יחסי וביצועים.

  יש לציין ש-RAC לפעמים יכול להפחית את הזמינות אם לא נפרס כמו שצריך. סאלטו יכולה לעזור להגן על ההשקעה שלך על ידי קביעת תצורה של המערכות החדשות שלך בהתאם לשיטות העבודה הטובות ביותר בתעשייה, נבצע בדיקות תצורה במערכות קיימות , לחנוך צוות שלך, ונספק רמה רצויה של תמיכה תפעולית לארגון שלך.

  המומחים שלנו ב RAC מכרים היטב בתעשייה. אנחנו יכולים לעזור לך למצוא את ההתאמה הטובה ביותר האסטרטגית לבניית אשכולות של מסדי נתונים אורקל בעסק שלך וצוותים הטכניים המנוסים שלנו יכולים לתמוך בצוות שלך באופן מלא לאורך כל מחזור חיים שלו.

 • בסיסי נתונים

  ORACLE

  Oracle Database היה אחד ממסדי נתונים המתקדמים ושרידים ומהונדסים היטב. הוא זמין במהדורות שונות כך שיתאימו לארגונים קטנים , בינוניים או גדולים.

  התמחות של סאלטו היא לנהל את המערכות של כל תצורה בצורה הכי מקצועית. המומחים שלנו מכובדים בקהילה המקצועית של אורקל.

  שגרתנו לסייע לחברות העובדות עם מוצרי אורקל בבחירת ארכיטקטורה נכונה, יישום ותפעול של מוצרים מגוונים.

  יש לנו ניסיון רב עם שילובים רבים של תכונות מתקדמות של מסדי נתונים וטכנולוגיות חומרה או תוכנה נלוות. בסיס הלקוחות הרחב שלנו מאפשר לנו נקודת מבט עצמאית ובחירה בפתרון המתאים והיעיל ביותר בכל רגע נתון.

  MySQL

  MySQL הוא מסד נתונים בקוד פתוח הפופולרי ביותר בעולם. הוא נמצא בשימוש בכמה אתרי האינטרנט הגדולים בעולם , רשתות חברתיות , והוא אומץ באופן נרחב על ידי הארגון. MySQL מספק ביצועים מעולים בחומרה מודרנית ויש לו תכונות ייחודיות כמו שכפול, בשילוב עם ביצועים מצוינים ואופי הקוד הפתוח שלו, הפוך אותו למועמד אידיאלי לפריסות ענן.

  כדי להפיק את המרב ממאגרי נתונים של MySQLולבנות תשתית נתונים חזקה , אמינה, אתה צריך לשלב רכיבים מרובים. אנו מציעים לך הבנה מעמיקה של המערכת האקולוגית MySQL . למומחי סאלטו ניסיון רב בתכנון, יישום, ותמיכה בארכיטקטורות MySQL והיכרות של עם מורכבות או גודל, מיימושים קטנים למתקנים ענק עם מאות שרתי MySQL ..

  Microsoft SQL Server

  SQL Server הוא פלטפורמת מסד הנתונים עם ביצועים גבוהים של מיקרוסופט. זוהי אחת מהפלטפורמות של מסדי נתונים הנפוצים ביותר והזמינים היום. הוא מתאים לכמעט כל סוגי יישומים ממערכות ניהול הזמנות לאתרי אינטרנט למחסני נתונים גדולים ומורכבים . Microsoft SQL Server הוא פלטפורמה בוגרת עם תכונות רבות, כולל זמינות גבוהה וחבילה של כלים שונים המאפשרים דיווח. מיקרוסופט יצרה כמה מהדורות של SQL Server , כל אחד מציע תכונות שונות, כולל גרסה מבוססת ענן בשם Azure .

  סאלטו מעסיקה מנהלי מסדי נתונים של SQL Server מיומנים , לכל אדם בצוותות של SQL Server יש שנים רבות של ניסיון בכל ההיבטים של SQL Server . בין אם אתם זקוקים לעזרה ביישום של SQL Server או משימה יותר מורכבת, מנהלי מסדי הנתונים של SQL Server של מומחי סאלטו מוכנים לעזור לך להשיג את מטרותיך .

 • אקסדטה

  EXADATA ORACLE

  מכונת אורקל Exadata תוכננה מהיסוד כדי לספק ביצועים, יכולת הרחבה, עמידות בפני תקלות, וקלות ניהול. היא משלב את היתרונות של חומרה הסטנדרטית בתעשייה בשימוש נרחב עם בחירת רכיבים קפדנית ותהליך בדיקה.

  שירותי Exadata של סאלטו מאפשרים לך למנף את ניסיוננו רב Exadata, מהערכה וההוכחה של קונספט כל הדרך עד ליישום ותמיכה שלאחר יישום. סאלטו היה ספק השירות הראשון הצליח ליישם את פתרון Exadata, אנחנו יכולים לעזור לך לקבוע אם Exadata הוא נכון עבורך ולאחר מכן ליישם אותו.